Tekoo je součástí skupiny společností Bidfood

Bidfood je v české a slovenské republice jedničkou v distribuci potravin do gastronomie a do tradičního maloobchodního trhu. Po celé Moravě a západním Slovensku toho můžete využít! Prostřednictvím jednoho obchodního zástupce lze objednat nejen čerstvé ovoce a zeleninu, ale i mražené, chlazené a suché potraviny.

Aktuality

Bidfood
1. 12. 2016

Tekoo je členem skupiny společností, která k 1. lednu 2017 mění název z Bidvest na Bidfood. Všechno ostatní zůstává beze změn.

7. 11. 2016

Jestli nechcete dopadnout jako jezevec, který si na podzim pořídí pod kožíšek i pěknou vrstvičku tuku, měli byste o složení jídelníčku začít víc přemýšlet. Jak klesá teplota, stoupá vaše potřeba se zahřát. Je tedy dobré vyloučit z jídelníčku potraviny, které ochlazují. Díky tomu budete odolnější proti nachlazení, nemocem dýchacích cest, stejně jako průjmovým onemocněním. Podzim je totiž obdobím zvýšené zátěže pro plíce a střeva a správným jídlem můžete podpořit jejich kondici.

Krouhané zelí
19. 9. 2016

Tekoo svým zákazníkům krouhá čerstvé zelí na objednávku. Ochucení cibulí a kořením je však na chuti každého zákazníka. Kysané zelí vlastní výroby je mnohem lepším zdrojem vitamínů a minerálů než drahé doplňky stravy. Už za dob starých mořeplavců nesmělo zelí chybět na žádné mnohaměsíční plavbě. Námořníkům dodávalo sílu při těžké práci a chránilo posádku před obávanými kurdějemi.

  • mojeTekoo.cz | logo
    online objednávky
    e-shop mojeTekoo.cz
  • Gastronomie 572 610 201 | Maloobchod 572 610 200
    zákaznická centra Tekoo