Tekoo je součástí skupiny společností Bidfood

Bidfood je v české a slovenské republice jedničkou v distribuci potravin do gastronomie a do tradičního maloobchodního trhu. Po celé Moravě a západním Slovensku toho můžete využít! Prostřednictvím jednoho obchodního zástupce lze objednat nejen čerstvé ovoce a zeleninu, ale i mražené, chlazené a suché potraviny.

Jak objednat

Tekoo | nákladní auto s izotermickou skříní

Objednávky přijímají obchodní zástupci, e-shop mojeTekoo.cz a zákaznická centra e-mailem nebo telefonicky do 15:00 předchozího dne.

Kam, kdy?

Tekoo Uherský Brod zajišťuje zásobování po celé Moravě a západním Slovensku vlastními nákladními auty s izotermickými skříněmi. Závozové dny jsou pondělí až pátek.

Za kolik?

Ceník prochází pravidelnou týdenní aktualizací. Nastavuje se vždy s platností na celý kalendářní týden. Aktuální ceník na následující týden dostávají zákazníci v pátek předchozího týdne. Minimální hodnota objednávky je 500 Kč bez DPH.

Zboží zavezené na základě objednávky zákazníka je standardně dodávané oproti dodacímu listu. Faktura odběrateli se vystavuje vždy za souhrn odběrů ovoce a zeleniny od společnosti Tekoo za celý kalendářní týden s 10denní splatností.

Jak?

Uzávěrka objednávek se závozem následující pracovní den je v 15:00 předchozího dne (pondělí až pátek a neděle). Objednávky přijímají:

Systém elektronických objednávek mojeTekoo.cz

Pro registraci do e-shopu kontaktujte svého obchodního zástupce nebo vyplňte registrační formulář na e-shopu. Objednávku lze vytvořit u jakéhokoliv počítače s připojením na internet na následující den kdykoliv do 15:00. Nejdříve však v 7:00, protože ráno probíhá pravidelná inventura a kontrola kvality zboží. Uživatel e-shopu objednává podle aktuální zásoby ovoce a zeleniny ve skladu. Individuálně si vybírá z kompletního aktuálního sortimentu. Má přehled o celkové hodnotě objednávky. Systém e-mailů informuje o stavu vyřizování objednávky. Individuální požadavky je připravené vyřešit v obvyklém čase zákaznické centrum.

Reklamace Tekoo

Reklamace probíhají telefonicky – telefony a provozní doby viz kontakt

EET

EET – informační povinnost poplatníka od 1. 3. 2017: Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

  • mojeTekoo.cz | logo
    online objednávky
    e-shop mojeTekoo.cz
  • Gastronomie 572 610 201 | Maloobchod 572 610 200
    zákaznická centra Tekoo