Tekoo je součástí skupiny společností Bidfood

Bidfood je v české a slovenské republice jedničkou v distribuci potravin do gastronomie a do tradičního maloobchodního trhu. Po celé Moravě a západním Slovensku toho můžete využít! Prostřednictvím jednoho obchodního zástupce lze objednat nejen čerstvé ovoce a zeleninu, ale i mražené, chlazené a suché potraviny.

Historie

Tekoo | chladírenský sklad

Společnost Tekoo se od roku 1991 stala jednou z předních firem na trhu s ovocem a zeleninou v České republice. Sídlo a centrální sklad má v Uherském Brodě.

Nákladná výstavba nových skladovacích kapacit a reprezentativní administrativní budovy proběhla v roce 2012. Kapacita chladírenských skladů překročila 6 000 m². Počet tlakových dozráváren bananů vzrostl na 10.

V srpnu 2014 se Tekoo stalo součástí společnosti Bidfood Czech Republic, která patří k mezinárodní společnosti Bidcorp, která je druhým největším distributorem potravin do gastronomie na světě. Bidfood Czech Republic je největším distributorem potravin a souvisejícího sortimentu v České republice. Díky tomu získávají zákazníci možnost objednávat kompletní sortiment čerstvého a ultra čerstvého zboží.

  • mojeTekoo.cz | logo
    online objednávky
    e-shop mojeTekoo.cz
  • Gastronomie 572 610 201 | Maloobchod 572 610 200
    zákaznická centra Tekoo