Tekoo je součástí skupiny společností Bidfood

Bidfood je v české a slovenské republice jedničkou v distribuci potravin do gastronomie a do tradičního maloobchodního trhu. Po celé Moravě a západním Slovensku toho můžete využít! Prostřednictvím jednoho obchodního zástupce lze objednat nejen čerstvé ovoce a zeleninu, ale i mražené, chlazené a suché potraviny.

Historie

Tekoo | chladírenský sklad

Společnost Tekoo se od roku 1991 stala jednou z předních firem na trhu s ovocem a zeleninou v České republice. Sídlo a centrální sklad má v Uherském Brodě.

Nákladná výstavba nových skladovacích kapacit a reprezentativní administrativní budovy proběhla v roce 2012. Kapacita chladírenských skladů překročila 6 000 m². Počet tlakových dozráváren bananů vzrostl na 10.

V srpnu 2014 se Tekoo stalo součástí společnosti Bidfood Czech Republic, která patří k mezinárodní společnosti Bidcorp, která je druhým největším distributorem potravin do gastronomie na světě. Bidfood Czech Republic je největším distributorem potravin a souvisejícího sortimentu v České republice. Díky tomu získávají zákazníci z celé ČR možnost objednávat kompletní sortiment čerstvého a ultra čerstvého zboží.

Ke konci roku 2017 došlo k fúzi pražského distributora nápojů Gastrostella a Tekoo, dvou dceřiných společností Bidfood. Díky tomu si zákazníci v dosahu kralupského depa Tekoo mohou nově objednat také alkoholické i nealkoholické nápoje.

  • mojeTekoo.cz | logo
    online objednávky
    e-shop mojeTekoo.cz
  • Čechy – gastro 605 642 584, Morava – gastro 572 610 201, Maloobchod 572 610 200
    zákaznická centra Tekoo