Volná pozice : Skladník

Koho hledáme a co vás čeká ?

Co nabízíme ?

  •  Příjem, výdej a odborné ukládání   skladovaných surovin, materiálů a   výrobků
  • Zajišťování nakládek a vykládek zboží
  • Směnnost : dvousměnný provoz
  • Komunikace mezi výrobními prostory
  • Vhodné i pro absolventy
  • Nástup možný ihned
  • Zázemí silné a stabilní společnosti
  • Nadstandartní finanční ohodnocení
  • Profesní růst
  • Penzijní připojištění
  • Stravenkový paušál
  • Zaměstnanecké slevy na zboží
  • Levné firemní mobilní tarify
  • Poukázky na sportovní aktivity
  • Firemní akce

Místo pracoviště: Uherský Brod 688 01, U Korečnice 2340

Pracovní vztah: plný úvazek

Kontaktní osoba: Jana Lišková, +420 724 772 030, jana.liskova@tekoo.cz

V případě Vašeho zájmu, prosím, zašlete strukturovaný životopis v českém jazyce na uvedenou e-mailovou adresu.

Poskytnutím osobních údajů uvedených ve Vašem životopise dáváte Souhlas se zpracováním osobních údajů:„Beru na vědomí, že společnost Tekoo spol.  s r.o., se sídlem U Korečnice 2340, 688 01 Uherský Brod, IČ: 416 015 13, zapsaná v Obchodním rejstříku u Městského soudu v C 2095/KSBR Krajský soud v Brně(dále jen „Společnost“), jako správce osobních údajů, bude zpracovávat mé osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, adresa, e-mail, telefon, získané vzdělání, současný stav na trhu práce, dosavadní pracovní zkušenosti, získané dovednosti, fotografie, a případné další údaje obsažené v mém životopise nebo jinak poskytnuté Společnosti (dále jen „Osobní údaje“) pro účely náborového řízení na výše uvedenou pracovní pozici.

Souhlasím se zpracováním Osobních údajů pro účely případných budoucích náborových řízení, včetně kontaktování ohledně pracovních nabídek na jiné vhodné pozice jak ve Společnosti, tak v jiných společnostech skupiny Bidfood v České republice. Údaje poskytuji dobrovolně, a to na dobu tří let od udělení tohoto souhlasu.

Souhlasím s tím, že mé Osobní údaje mohou být zpřístupněny nebo předány třetím stranám tvořícím skupinu Bidfood v České republice. Prohlašuji, že jsem si vědom svých zákonných práv na přístup k Osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, práva vznést námitku proti zpracování, práva na přenositelnost údajů, jakožto i možnosti tento souhlas kdykoli odvolat. Rovněž beru na vědomí, že odvolání souhlasu působí pouze do budoucna a není tedy dotčena zákonnost předchozího zpracování založeného na tomto souhlasu (před jeho odvoláním).

Více informací o zpracování osobních údajů ve Společnosti se nachází v Zásadách ochrany osobních údajů. Svá práva mohu uplatnit zasláním žádosti způsobem v těchto Zásadách vymezeným.“

Přesunout se na začátek