Tekoo je součástí skupiny společností Bidfood

Bidfood je v české a slovenské republice jedničkou v distribuci potravin do gastronomie a do tradičního maloobchodního trhu. Po celé Moravě a západním Slovensku toho můžete využít! Prostřednictvím jednoho obchodního zástupce lze objednat nejen čerstvé ovoce a zeleninu, ale i mražené, chlazené a suché potraviny.

Proč si vybrat Tekoo?

Tekoo | chladírenský sklad

Tekoo nabízí široký sortiment kvalitního čerstvého ovoce a zeleniny za příznivé ceny. Dodávky zboží Just in Time po celé Moravě, v západním a středním Slovensku. Tekoo je členem mezinárodní obchodní skupiny Bidfood.

Dovoz a nákup

Tekoo dováží a nakupuje to nejlepší ovoce a zeleninu. Obchody uzavírá s významnými dodavateli z Belgie, Holandska, Polska, Slovenska, Maďarska, Španělska, Francie, Itálie, Řecka, Kypru, Turecka a z dalších zemí. Pokud je to možné, upřednostňuje nákup od místních dodavatelů, aby v první řadě podporovalo české producenty.

Péče o čerstvé ovoce a zeleninu

Centrální sklad v Uherském Brodě disponuje kapacitou 6 000 m² chladírenských prostor. Systém adresného velkoobchodu a skladování poskytuje možnost zmapovat cestu zboží od jeho místa původu až do místa a data prodeje zákazníkům Tekoo.

Tekoo disponuje vlastními dozrávárnami banánů, třídícími a balicími linkami. To umožňuje vyhovět konkrétním požadavkům jednotlivých zákazníků na velikosti balení či kvalitu zboží.

Samozřejmostí je denní kontrola veškerého čerstvého ovoce a zeleniny pro zajištění maximální možné kvality dodávaného zboží. Proto se nabídka ovoce a zeleniny aktualizuje každý den.

Distribuce

Kompletní sortiment čerstvého ovoce a zeleniny Tekoo distribuuje ve středních Čechách, po celé Moravě a západním Slovensku. Denně vyjíždí 65 vlastních nákladních aut s izotermickými skříněmi ke 2 000 zákazníkům.

Přístup k zákazníkům

Tekoo respektuje potřeby rozdílných zákazníků od malých prodejen, přes gastronomické provozy po logistická centra a velkoobchody. Specifické požadavky zákazníků lze řešit individuálními objednávkami.

Tekoo poskytuje významnou prodejní podporu. Jejím cílem je zvyšování kultury a efektivity prodeje.

  • mojeTekoo.cz | logo
    online objednávky
    e-shop mojeTekoo.cz
  • Gastronomie 572 610 201 | Maloobchod 572 610 200
    zákaznická centra Tekoo