O nás

Vítejte na našich webových stránkách společnosti Tekoo spol s r.o., U Korečnice 2340, Uherský Brod 68801.
Jsme společností, která se již více než 29 let stará o spokojenost svých zákazníků v oblasti ovoce a zeleniny. Nabízíme široký sortiment kvalitního čerstvého ovoce a zeleniny za příznivé ceny.
Dodávky zboží Just in Time zřizujeme po celé Moravě a západním Slovensku.
Společnost Tekoo je členem mezinárodní obchodní skupiny Bidfood.

Dovoz a nákup
Dovážíme a nakupujeme to nejlepší a nejčerstvější ovoce a zeleninu. Obchody uzavíráme s významnými dodavateli z České republiky, Belgie, Holandska, Polska, Slovenska, Španělska, Francie, Kypru, Itálie, Řecka, Turecka a z dalších jiných zemí.
Naší prioritou je nákup od místních dodavatelů, abysme v první řadě podporovali české producenty.

Péče o čerstvé ovoce a zeleninu
Centrální sklad v Uherském Brodě disponuje kapacitou 6 000m² chladírenských prostor.
Systém adresného velkoobchodu a skladování poskytuje možnost zmapovat cestu zboží od jeho místa původu, až do místa a data prodeje zákazníkům Tekoo.
Disponujeme vlastními dozrávárnami banánů, třídícími a balícími linkami. To nám umožňujě vyhovět veškerým požadavkům zákazniků na velikost balení či kvalitu zboží.

Distribuce
Kompletní sortiment čerstvého ovoce a zeleniny distribuuje Tekoo po celé Moravě a západním Slovensku. Denně vyjíždí cca 50 vlastních aut s izotermickými skřiněmi k našim zákazníkům.

Přístup k zákazníkům
Tekoo respektuje potřeby rozdílných zákazníků od malých prodejen přes gastronomické provozy, po logistické centra a velkoobchody. Specifické požadavky zákazníků lze řešit individuálními objednávkami.
Tekoo poskytuje významnou prodejní podporu, jejím cílem je zvyšování kultury a efektivity prodeje.

Zásady ochrany osobních údajů

Přesunout se na začátek